Українська

Ласкаво просимо!

«ЄвроМайдан-Саксонія» – це благодійне об‘єднання, яке діє на всій території Німеччини та надає допомогу політичним біженцям, постраждалим внаслідок війни та цивільним жертвам України. При цьому визнається державна територія України зафіксована станом на 1 січня 2014 року.
Насамперед, ми надаємо підтримку людям, які отримали тілесні ушкодження внаслідок застосування політично мотивованого насилля в Україні. Подальшою метою нашого об‘єднання є зміцнення українсько-німецьких відносин. Тим самим ми хочемо посприяти ствердженню позитивного іміджу Німеччини та Європейського Союзу в Україні, а також зробити свій внесок в краще порозуміння між німцями та українцями.
Діяльність спілки фінансується виключно з благодійних внесків. Якщо Ви хочете допомогти постраждалим, Ви можете перерахувати кошти на банківський рахунок за наступними реквізитами: 

EuroMaidan-Sachsen
р/р №. 221065865
БІК 850 503 00

IBAN: DE46 8505 0300 0221 0658 65
BIC: OSDDDE81XXX
Ostsächsische Sparkasse Dresden

За бажанням може бути видана довідка про благодійний внесок.

Ретроспективний погляд

Об‘єднання «ЄвроМайдан-Саксонія» було засноване внаслідок силового протистояння між демонстрантами та правоохоронцями в зв‘язку з протестами по всій Україні. 18 лютого 2014 року на київському Майдані загинуло більше, ніж 80 чоловік, багато сотень людей було травмовано. 

З ініціативи Арнольда Фаатца, депутата німецького Бундестагу та заступника голови фракції ХДС/ХСС з прав людини та гуманітарної допомоги 5 березня 2014 року до України вирушили машини швидкої допомоги від некомерційної організації «Йоханнітер-невідкладна-допомога» (Саксонська філія), щоб перевезти тяжко поранених для надання їм професійної медичної допомоги в Німеччині. Шість українців пройшли лікування за кошти клініки Оберлаузітц ГмбХ в Баутцені, міської лікарні Дрезден-Фрідріхштадт та Університетської клініки імені Карла Густава Каруса в Дрездені. 

Об‘єднання «ЄвроМайдан-Саксонія» продовжує це починання. Воно сприяє наданню медичної допомоги українцям, які починаючи з кінця 2013 року отримали тілесні ушкодження внаслідок протистоянь в Україні. Об‘єднання підтримує прагнення українського народу до європейського майбутнього держави. В об‘єднання не має забов‘язань перед жодною політичною партією. Його діяльність обмежується виключно наданням допомоги в екстрених ситуаціях.